Účinná ochrana zaměstnanců a zákazníků 


Pandemie COVID-19 hluboce postihla naší ekonomiku a stanoví velkou výzvu pro každého z nás. Chceme přispět k rychlému zvládnutí této situace a proto jsme vyvinuli novou bezkontaktní dezinfekční stanici a spustili její výrobu.

Proč dezinfekční stanice?

V souvislosti s šířením nemoci COVID-19 na území České republiky a celé Evropy, Vláda ČR a další příslušné státní instituce vydaly řadu doporučení a nařízení související s ochranou zaměstnanců a zákazníků proti možné nákaze. Jedním z nařízení je zajistit ochranné prostředky a realizovat nezbytná hygienická opatření, příp. povinnost provést organizační a další technická opatření snižující riziko nákazy. Abychom pomohli zaměstnavatelům a provozovatelům splnit uvedené povinnosti, vyvinuli jsme evropský produkt, který zajistí rychlou a důkladnou dezinfekci rukou. Dezinfekční stanice Rothenfeld je novinka na trhu, která splňuje nové hygienické požadavky na pracovištích a veřejných místech.

Kvalitní materiály, robustní konstrukce 

Konstrukce bezdotykové dezinfekční stanice Rothenfelder je kompletně provedena z odolných kovových materiálů. Každý díl je pečlivě vyrobený a jako celek, dezinfekční stanice tvoří velmi estetický a solidní výrobek. Všechny materiály a povrchové úpravy jsou přizpůsobené ke kontaktu s dezinfekcemi na bázi alkoholu.

Nerezová rozprašovací komora 


Rozprašovací komora je vyrobena z nerezové oceli a zajišťuje účinnou dezinfekci rukou bez úniku látky do kolí. Komora je dostatečně velká pro obě dlaně najednou. Bezkontaktní čidlo zaznamená vložené dlaně a tryska rozpráší odměřenou dávku dezinfekce.

Bez smlouvy a závazku

V dezinfekční stanici je dostatek místa pro použít vlastní nádoby na dezinfekci různých tvarů a objemů. Do každé stanice zdarma přikládáme 1000 ml nádobu s dezinfekcí. Nevyžadujeme smlouvu na odběr samotné dezinfekce.

Uzamykatelný a stabilní

Rothenfelder má uzamykatelný kovový kryt na klíč, který chrání stanici proti vandalismu a krádeži dezinfekce. Celková konstrukce stojanu je velmi stabilní a odolná proti nechtěnému převrácení. Stanice byla projektovaná k použití na frekventovaných místech.


Objednávka

Další série dezinfekčních stanic Rothenfelder bude dostupná od 25.05.2020. Aktuální čas doručení je 5 pracovních dní. Dodání na vaši adresu zajišťuje kurýr DPD a ke každé stanici přibalujeme 1000 ml dezinfekčního prostředku. 


Využijte akční nabídku ještě dnes.