Skuteczna ochrona pracowników i klientów 

Pandemia COVID-19 stanowi ogromne wyzwanie dla naszego społeczeństwa i gospodarki. Dzięki naszemu dozownikowi higienicznemu pragniemy przyczynić się do jak najlepszej ochrony Twoich pracowników i klientów.

Dlaczego?

W związku z COVID-19 występującym na terenie Polski oraz całej Europy Ministerstwo Zdrowia wraz z Głównym Inspektoratem Sanitarnym wydało oświadczenie dotyczące ochrony pracowników oraz klientów przed zarażeniem. Jednym z wymogów jest zapewnienie stałej dostępności do płynu dezynfekcyjnego dla pracowników w miejscu pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracodawców dołożyliśmy wszelkich starań celem opracowania produktu, który zapewni higieniczną i dokładną dezynfekcję dłoni.

Dobre materiały, solidny wygląd 

Rothenfelder jest stacją dezynfekcji dłoni w pełni wykonaną z wytrzymałych materiałów metalowych. Każdy element jest przygotowywany osobno, a wszystko zmontowane w jedną całość prezentuje się bardzo estetycznie i solidnie. Wszystkie materiały są przeznaczone do stosowania ze środkami dezynfekującymi na bazie alkoholu.

Duża komora ze stali nierdzewnej 

Komora natryskowa wykonana ze stali nierdzewnej zapewnia higienę na powierzchniach wewnątrz i wokół dozownika. Rozmiar komory przeznaczony jest do jednoczesnej dezynfekcji dwóch rąk.

Bez umowy, bez ukrytych kosztów

W wieży higienicznej Rothenfeld można stosować dowolny dostępny na rynku pojemnik dezynfekujący o pojemnosci do 1000 ml. Nie zawierają umowy na dostawę środków dezynfekujących.

Zamykany i stabilny

Rothenfelder jest zamykany i stabilny, dzięki czemu zapobiega się kradzieży środka dezynfekującego i przypadkowemu przewróceniu. Rozwój Rothenfeld został wyraźnie zaprojektowany dla bezpieczeństwa.


Zamów teraz

Następna partia stacji higienicznych Rothenfelder będzie dostępna od 25.05.2020. Obecnie czas dostawy wynosi około pięciu dni roboczych. Dostawa realizowana jest za pośrednictwem DPD i zawiera 1000 ml środka dezynfekującego. 


Skorzystaj z oferty promocyjnej już dzisiaj.